FANDOM


1vs1 Modun oyuncular 1'e 1 şeklinde kendi aralarında veya arkadaşları ile birlikte maç yapma imkanına sahipler.

Bu modda Arkadaş listenizden seçeceğiniz bir arkadaşınız ile veya "Maç Yap" butonuna bastığınızda rastgele bir rakip ile eşleşeceğiniz rakipler ile karşılaşma yapma şansına sahipsiniz.

1vs1

1) Buradan lobi menüsüne geçilebilir. 2) Goley'in iyileştirme eşyaları oyuncuların kondisyonunu artırır, cezalarını siler ve sakatlıklarını iyileştirir.

3) Buradan online kullanıcılar birbirleriyle özel olarak ya da tüm oyuncular ortak alandan konuşabilirler.

4) Buradan ilk 11'e bakılabilir, forma değişikliği yapılabilir.

5) Oynanacak takım buradan seçilir.


6) Dostluk Maçı'nda "1:1 Maç" veya "2:2 Maç" yapabilirsiniz. Maç süresini ayarlayabilirsiniz. Rakip takımın otomatik olarak seçilip, eşleşmeden sonra oyuna başlamak için "Maç Yap"a tıklayın. Dostluk Maçları'nın sonuçları sıralamaya yansıtılmaz.


1vs12

1) Goley dostluk 1'e 1 maç modunda stadyumu, süreyi (3 - 6 - 9 dakika), yedek oyuncu sayısını (3 ve 6), maç uzatması istenildiği gibi seçilebilir. 2) Takım değiştirilebilir, kadro kontrolü sağlanabilir ve iyileştirme eşyaları kullanılabilir.

3) Sohbet ekranı ile rakiplerle konuşulabilir.

4) Yer değiştirilebilir ve rakip oyuncuya ceza verilebilir.


Not: Ancak seviyeniz Çaylak 6 veya daha altıysa bir OOK ile eşleştirilirsiniz. Çaylak 7 seviyesi oyunculardan itibaren eşleşebilirsiniz.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.