FANDOM


Goley'i diğer futbol oyunlarından ayıran özelliklerin başında, tüm içeriklerin % 100 Türkçe olması ve Türk spiker kullanılması gelir. Türkiye'nin gözde spikerlerinden Sabri Ugan Goley'i tamamen Türkçe seslendirerek daha önce yapılmamış bir işe ortak oldu.

Goley'i diğer futbol oyunlarından ayıran başka bir özellik ise, oynanış tarzının farklı olmasıdır. Oyuna başlamdan önce zorluk seviyesini size soruyor. Bu zorluk derecesi sizin oyunda kazanacağınız oyun parasını ve yapacağınız sponsor anlaşmalarından gelecek parayı değiştirmektedir.

Oyunculara özel yetenek sistemi mevcuttur. Bir oyuncu ile ne kadar çok oyun oynarsanız o kadar çok tecrübe kazanır ve daha güçlü bir futbolcu elde etmiş olursunuz. Seviye atladıkça oyuncunuz yetenekler kazanacaktır.

Ayrıca Goley tamamen ücretsiz oynanabilen bir MMO futbol client tabana sahip olan bir oyundur. Hedefi ise her yaş kitlesine hitap etmektir.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.