FANDOM


Alonzo

1- Öncelikle şansınıza şans katan “Şanslı Kart Paketi” mağazaya eklendi. Bu paketin İçerisinden birbirinden güzel eşyalar ve uzman dahil her seviyeden kart çıkıyor. O zaman vakit kaybetmek yok, bu muhteşem paketi almak var! “Şanslı Kart Paketi” hakkında detaylar için tıklayın.

2-“Takım Ruhu Etkinliği” ile Uzman kartları takımınızda görme şansını yakalayın. “Takım Ruhu Etkinliği” hakkında detaylar için tıklayın.

3- Maç yapıp seviye yükseltmeye son! Goley’e Joypara ile kart seviyesini yükseltme seçeneği eklendi. Detaylar için tıklayın.

4- 10 büyük takıma ait 2. seviye Takım Ruhu Paketleri artık Goley Mağazası’nda. Kadronuzu daha yapacak olan 2. seviye Takım Ruhu Paketleri hakkında detaylar için tıklayın.

5- Goley’e 3 yeni paket eklendi. Bu eşyalar sizi adeta Goley’in profesyonel bir oyuncusu yapacak. Özel Yetenek Paketi, Özel Gelişim Paketi ve Altın Gol Paketi hakkında daha fazla detaylar için tıklayın.

6- 2010 Türkiye Ligi futbolcuları artık Goley’de. Detaylarda burada… Diğer yama içerikleri ise şu şekildedir;

- Maç sırasında, maçtan çıkan oyuncuların kadrosundaki tüm futbolcuların kondisyonları %50 düşecektir.


- Van Persie’nin özel tasarımı Goley’e eklendi.


- Antrenman maçında yapay zekada iyileştirmeler yapıldı.


- Kondisyon dayanıklılığı, kart seviyesine göre düzeltildi. Kondisyon kart seviyesine göre değişiklik gösterebilir. O yüzden "Kondisyon puanı yüksek olan futbolcunun maç esnasında kondisyonu daha az düşecektir.


- FCSpurs, Shark 04, FC Sapphire, ACF Firenze ve FC Napoli takımlarında bulunan takım ruhu hatası giderildi.


- 2 hafta süren Lider Modu’nda bitirmiş olduğunuz kümenin amblemi, kulüp isminizin yanına gelecektir.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.