FANDOM


Goller

Goley yeni yama içerikleriyle 2014’ü Goley yılı yapacak.

Türkiye'nin En İyi Goley'cisini ararken şimdi de yeni yama içeriklerimizle sizlerle buluşuyoruz.

Merakla beklediğiniz Şampiyonlar Ligi 21 Ocak günü sizlerle olacak. Tek kişilik oynanabilen bu modda, farklı kişiler ile değil bilgisayara karşı mücadele edeceksiniz. 4 farklı ligin bulunduğu oyun modunda, liglerin zorluk derecesine göre şampiyonluk sonunda veya ara elemelerde birbirinden güzel hediyeler sizi bekliyor.

Oyuna dahil olan bir diğer yama içeriği ise Gol Tekrarı. Goley’de oyuncular Gol Tekrarı (replay) sayesinde attığınız golleri defalarda izleyebileceksiniz. Ancak Gol Tekrarı gelişim aşamasında olacak bilginize :) Oyunumuza dahil olan en bomba yamalardan bir diğeri de 5 yeni takım ve dünyaca ünlü futbolcular. 5 yeni takım şu şekilde;Shark 04, FC Napoli, ACF Firenze, FC Spurs. King Sociedad. Böylece birbirinden farklı takımları seçebilecek ve içerisine özel tasarımlı Bale'ı da bulunduran onlarca yeni futbolcu ile takımlarınızı güçlendirebileceksiniz.

Oyuna dahil olan diğer yamalar ise şu şekilde;

Gol Sevinçleri; - PSY – Gentleman - Shoryuken - Piston Dansı İyileştirme eşya paketlerinin oranları; - Paket içerisinden çıkan eşyaların oranları eşitlenmiştir. Maçta olan bir oyuncuya fısıldamak; -Maç oynayan birine fısıltı attığınızda, kendisinin oyunda olduğu ile ilgili uyarı alacaksınız. Maç sırasında fare imlecinin kaybolması; -Eğer maç sırasında fare imlecini hareket ettirmezseniz, kaybolacaktır. Mail kutusuna gelen mesajlara cevap verme; -Artık size mesaj atan oyunculara, posta kutusundan direkt cevap verebileceksiniz. Mail kutusu kapasitesi; -Mail kutusunun kapasitesi 200’e artırıldı. Sohbet ekranına kart paylaşımı; -Kart paylaşımları arasındaki süre 15 saniyeye çıkartıldı. Lider modu ceza mesajları değiştirildi. Mağazaya yeni paketler eklendi; -Hızlı TP ve Altın -Türkiye Ligi Paketi -Poziyon Paketleri (Kaleci, Defans, Orta Saha, Forvet) Bazı çeviri hataları düzeltildi.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.