FANDOM


25

Artık Kiralama Sistemi ile istediğiniz tüm futbolcuları takımınıza %50 indirimle alabileceksiniz. Hem Takım Ruhu’nuz artacak, hem de dünya yıldızları takımınızda top koşturacak.

Peki Kiralama Sistemi’ne nasıl girebilirsiniz? Goley arayüzünde “Kart” sekmesi aracılığı ile “Kiralama Sistemi”ne girebilirsiniz. 1) Sol üst tarafta göreceğiniz “Kiralama” seçeneğine tıklayın. 2) Kiralamak istediğiniz oyuncuları nasıl bulacaksınız? Kiralama Sistemi sayfasının sağ tarafında göreceğiniz “Kart Ara” arama butonu ile kiralamak istediğiniz futbolcunun ismini yazarak aratabilirsiniz. Dilerseniz filtreleme bölümünden, istediğiniz değere, yıla ve pozisyona ait tüm oyuncuları da listeleyebilirsiniz. 3) Yıldızınızı arattıktan sonra oyuncunuzun seviyesini, kart numarasını, takım ismini, pozisyonunu ve maç başına düşen “JoyPara” miktarını öğrenebilirsiniz. 4) Oyuncunuzun detaylı istatistiklerini, ayarlayacağınız kart seviyesini, maç sayısını ve kiralık oyuncunuza ödeyeceğiniz “JoyPara” miktarını görebilirsiniz.

Kart Seviyesi: Kiralamak istediğiniz oyuncunuzun kart seviyesini 0 – 10 seviye arasında seçebilirsiniz. Ücret her seviyede farklı olacaktır. Ayrıca oyuncunun seviyesi arttıkça, tüm pasif özelliklerine +1 eklenecektir. Maç Sayısı: Her oyuncuyu 1, 5, 10, 15, 20, 25 ve 30 maç seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Bunun için Maç Sayısı sekmesini kullanmanız yeterlidir.

Joypara Nasıl Yüklenir? JoyPara yüklemek için öncelikle; - https://bill.joygame.com/ adresine yükleme yapmak istediğiniz Joygame kullanıcı adınızla giriş yapmanız gerekmektedir. - Ardından ödeme seçeneklerinden bir tanesini seçerek, JoyPara yükleme işlemine devam edebilirsiniz. - JoyPara yükleme işlemini tamamladıktan sonra, herhangi bir çeviri işlemi gerçekleştirmeden, Goley içerisinde dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Kiralama Sistemi ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.