FANDOM


Goley-MMO-Kart-Gelistirme


Özelliklerinden şikâyetçi olduğunuz bir futbolcunuz varsa, hem bu futbolcuyu ve hem de kendinizi bu eziyetten kurtarabileceksiniz. “Kart” bölümünden ulaşabileceğiniz Futbolcu Kartı Geliştirme sistemi, sahip olduğunuz değersiz kartları daha iyi bir futbolcu yaratmak için kombine etmenize olanak sağlar.

Kart Geliştirme sistemi nasıl çalışır?

Futbolcu Kartı Geliştirme bölümüne girdiğiniz zaman sol tarafta sahip olduğunuz tüm futbolcuların listesini göreceksiniz. Geliştirmek istediğiniz futbolcuya karar verdikten sonra ilgili futbolcunun kartını sayfanın sağ tarafındaki büyük kart slotuna sürükleyebilirsiniz.

Eğer bir futbolcu kartını geliştirmek istiyorsanız, mutlaka ilgili futbolcunun benzer yılına ait bir kart kullanmalısınız.

Daha anlaşılır olması için şöyle bir örnek kullanalım: Yellow Hornet’ta forma giyen Hummels’ın 2011 yılına ait Uzman kartını geliştirmek istiyorsunuz. Bu futbolcuyu ilgili slota sürükledikten sonra, sol taraftaki futbolcu listesinde bu kart için öncelikle, mutlaka kullanmanız gereken 1 kart mavi çerçeve ile belirecektir. Eğer ilgili kartı geliştirmek istiyorsanız bu kartı üstteki geliştirme slotuna sürüklemeniz gerekmektedir.

En üstteki slotun altında ekstradan 5 slot daha bulunmaktadır. Bu slotlara da, kartın geliştirmesinin yüzde oranını artırmak için ekstra kart ekleyebilirsiniz.

Kartlar slotlardaki yerini aldıktan sonra “Geliştirme” butonuna basarak işlemi başlatabilirsiniz. Geliştirme işleminin hemen ardından açılan pencerede sistemin kartınızın hangi özelliklerini geliştirdiğini görebilirsiniz. Dilerseniz yine bu pencerede, sistem tarafından geliştirilmiş özellikleri değiştirebilirsiniz. Bu değişikliği yapabilmek için belli bir miktar Altın ödemeniz gerekiyor. Yeterli altın varsa sarı butona basabilir ve değişikliği yapabilirsiniz. Ancak, dikkat edin, değişiklik yaptıkça para miktarı da artmaktadır.

Bu geliştirme sistemini yaptıkça kartınızın sağ üst köşesinde +1, +2, +3 gibi sayılar belirecek. Bu kartın seviyesinin artı kaç derece olduğunu belirtmektedir.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.