FANDOM


Yıldız Etkisi (Tüm Yıllar)

Bu yazı sizlere yıl ayırt etmeden, aynı ambleme sahip ancak farklı yılların oyuncuları ile nasıl Yıldız Etkisi oluşturabileceğinizi anlatacak. İlerleyen zamanlarda, diğer Yıldız Etkisi çeşitlerinden de bahsediyor olacağız. Bir takımın Yıldız Etkisi tamamlandığında tüm futbolcuların bazı pasif özellikleri artmaktadır.

Karşılaştırma

Yıldız Etkisi tamamen takım amblemi ile bağlantılıdır ve amblem seviyesine göre değişiklikler gösterir.

Örneğin: Normal seviye bir amblem 5 hız özelliği kazandırırken, özel seviye bir amblem 5 hız ve 5 zeka kazandırabilir.

Kart seviyesi arttıkça da bu özellikler de artmaktadır.

AmblemYıldız etkisini tamamlamak için öncelikle kaç yıldız etkisi oluşturacaksanız, o seviye bir amblem kartına ihtiyacınız bulunmaktadır:

1 Yıldız Etkisi için Normal seviye amblem kartı

2 Yıldız Etkisi için Özel seviye amblem kartı

3 Yıldız Etkisi için Ender seviye amblem kartı

Her seviye amblem kartının istediği futbolcu sayısı farklıdır ve bu futbolcular, seçtiğiniz takım ambleminin futbolcuları olması gerekmektedir.

Örneğin: Dark Eagles takımının 1 Yıldız Etkisini oluşturmak istiyorsanız; Normal seviye Dark Eagles takımının amblemi olması gerekmektedir.

1 Yıldız Etkisi 12 adet futbolcu ile tamamlanabilir ve bu 12 adet isim Dark Eagles takımının oyuncuları olması gerekmektedir.

1 yıldız
2 Yıldız Etkisi 16 adet futbolcu ile tamamlanabilir.

2 yıldız
3 Yıldız etkisi 19 adet futbolcu ile tamamlanabilir.

3 yıldız
Eğer siz de takımınızı olduğundan daha fazla güçlendirmek istiyorsanız, Yıldız Etkisi için futbolcuları toplamaya şimdiden başlayabilirsiniz. 